VÝSTAVA 2023 – Klub sklakařů Zlín

Rád bych se několika slovy a obrázky ohlédl za naší letošní výstavou. Předně bych  chtěl velmi poděkovat všem aktivním členům, kteří se podíleli na jejím zdárném průběhu. Ať už dodali exponáty nebo měli rostliny k prodeji, nelehká je samotná stavba výstavy, stejně je ale nutné zajistit desítky drobných jednotlivých činností.

Stejně tak děkuji všem návštěvníkům, z nichž mnozí projevili i aktivní zájem jak o vystavované exponáty, tak i o rostliny, které si pak odnesli domů. Jsme nejen rádi, že jsme mohli poradit s tím, které umístění je pro tu, či onu rostlinu nejpříhodnější, ale hlavně jsme rádi za to, že vás letos přišlo více jak loni. Počet našich členů se pomalu snižuje, naopak věkový průměr roste, rádi bychom proto mezi sebou uvítali mladou „krev“.

Vzhledem k vašemu zájmu můžeme slíbit, že za rok opět asi v půli května  uspořádáme výstavu další. Pokud byste chtěli být o termínu informováni, můžete požadavek zaslat na tuto adresu kla@volny.cz nebo na jaře sledovat tento WEB. Více záběrů z výstavy najdete ZDE.

Michal Klácel, předseda Klubu skalkařů Zlín, z.s.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *